agencja reklamowa jankowski.media.pl

Strony internetowe

To specjalność naszej firmy. Projektujemy i tworzymy funkcjonalne oraz atrakcyjne strony internetowe, które z powodzeniem zatroszczą się o wicerunek Twojej firmy, marki czy produktu.

Zapytaj o wycenę

Marketing internetowy

Wszelkie działania mające na celu opracowanie strategii dla wprowadzenia produktu na rynek, jego promocji oraz przedstawienie w korzystny sposób marki przy wykorzystaniu internetu.

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Studio graficzne

Każdy z naszych projektów oddaje niepowtarzalny charakter produktu. Sprzedając produkt lub jakiegoś rodzaju usługi zawsze skupiamy się na dopracowaniu go w najmniejszych szczegółach.

Zobacz nasze portfolio

Skład DTP

Kompleksowe przygotowanie publikacji do drukowania takich jak: książki i broszury, czasopisma i gazety, dokumenty, druki informacyjne i reklamowe oraz opakowania. Gwarantujemy pełny profesjonalizm, rzetelność i dotrzymanie terminu wykonania zlecenia.

Skontaktuj się z nami
scroll

Kreujemy i zmieniamy wizerunki firm

Estetyczne, nowoczesne i skuteczne projekty

Nasza firma powstała 9 lat temu, która obejmuje działania w zakresie kreowania marki w Internecie.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych oraz budowaniem i promowaniem wizerunku firm w sieci i poza nią.

Staramy się uwypuklić wyjątkowość każdej marki oraz zwiększać liczbę potencjalnych klientów. Nasze projekty szyte na miarę, zapewnią spujność z identyfikacją wizualną firmy, ujednolicą jej promowaną marką, akcentując jej zalety.

Nasze kompetencje Zobacz co możemy Ci zaoferować
strony www

Tworzenie stron www

e-marketing

Marketing internetowy

grafika reklamowa

Grafika reklamowa

skład dtp

Skład DTP

Wybrane realizacje Zapraszamy do obejrzenia naszych prac
strona www

Szolc Art Tattoo

Strona internetowa znanego i cenionego artysty Artura Szolca, który zajmuje się głównie sztuką tatuażu, ale także muzyką, rysunkiem i malarstwem.

zobacz online

strona www

Andrzej Kawka Foto Studio

Strona internetowa jako portfolio Studia Fotograficznego Andrzeja Kawki, która wprowadzi Was w świat fotografii artystycznej, studyjnej, a także fotografii ślubnej.

zobacz online

strona www

StolGut Meble

Meble firmy StolGut to brak ograniczeń w kształcie, materiale i kolorze. Firma produkuje meble nowoczesne w prostej i giętej formie oraz meble klasyczne.

zobacz online

strona www

Expoteak

Expoteak - firma stolarska, która świadczy pełny zakres usług związanych z wykonywaniem stolarki. Głównym obszarem zainteresowania jest wykonywanie mebli oraz budowa stoisk wystawowych.

zobacz online

strona www

Granitex

Firma Granitex specjalizuje się w obróbce kamienia, konglomeratów kwarcowych oraz spiekach kwarcowych dla potrzeb budownictwa. Kieruje się przede wszystkim doświadczeniem i stara się podążać za trendami.

zobacz online

strona www

ARES Pogrzeby

Firma ARES świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Prowadzi także sprzedaż trumien i urn według najlepszych wzorów krajowych i zagranicznych.

zobacz online

zobacz nasze realizacje
Szybka wycena Zapytaj, to nic nie kosztuje

Telefon:
tel. 25 740 55 66
kom. 602 225 861

E-mail:
biuro@jankowski.media.pl

Adres:
ul. J. Korczaka 60
05-300 Mińsk Mazowiecki

Nie wiesz od czego zacząć?

Zadzwoń:
tel. 25 740 55 66
kom. 602 225 861


lub zostaw nam swój preferowany rodzaj
kontaktu, a my odezwiemy się z Ciebie


Twoje dane są w 100% bezpieczne